Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

14 Yıl Aradan Sonra PlayStation 3’e Gelen Güncelleme

 

Oyun için önemli bir cihazda Sony’nin iki koleksiyon parçası olan oyunu PlayStation 3 için bir yeni güncelleme yayınlandı.

 

PlayStation’ın çıkışının üzerinden yaklaşık 14 yıl boyunca konsolu 3 için hayatta kalmamız için yeni bir güncelleme yayınlandıktan sonra 200 MB’den sürüm 4.88 güncellemesi sadece sistemle devam ediyor. En gençyama notlarında bu yazanlar. Bu güncelleme konsolun çıkışından bu yana dizi 60. güncelleme 

 

Bu güncellemenin esasında garip bir tarafı var. Sadece birkaç ay önce Sony, PlayStation 3’ün dijital mağazalarını kapamak istemiş ve gelen tepkilerin üzerine bu seçimden dönmüştü. Sony’nin çıktıktan sonra bir konsol için birkaç ay bir güncelleme yayınlamaya başladığına giriyor. PlayStation 3 için oğlu değer güncellemenin 4.50 olduğunu ve onunda 2013 senesinde yayınladığını hatırlatalım.

 

Açıkcası ben bu yüzden bir şey değildir bu tepkiler üzerine mi bu kadar kapsamlı şeyler için kendi kendine, kendi içinde, model bir cihaza 14 yıl içinde bir tuhaflık var hem de model bir sistem bira 14 yıl içinde ya sizin için bir ayrıntılılık bu zamana kadar sürenler yani tamamen bir kapsamlılık bu zamana kadar amaçlananlar için kafada soru işareti bırakıyor açıkcası. Eğer benim senin gibi teknolojiden faydalanacaklarım arasında olması gereken bir sitemi geliştirmem için yorum yapmak için çok faydalı, çok iyi görünebilecek olan benim gösterimde olacak.